statystyki szczegółowe

Aktualności

I Runda OPP: Zadzior Buczyna vs Arkon Przemków 2:1

• autor: PetriC88, 2014-09-03 21:12

Dziś podopieczni Mariusza Juraka, wygrali swój mecz w Okręgowym Pucharze Polski, pokonując przyjezdny Arkon Przemków 2:1, klub występujący obecnie w Klasie Okręgowej.
Bramki:
70' - 1:0 Patryk Peszko (As. Paweł Kiełb)
80' - 2:0 Aleksander Samołyk (As. Jakub Nonas)
90' - 2:1 (Samobój)

Pierwsza bramka wpadła w około 70' minucie meczu, zagranie ze środkowej części boiska na prawe skrzydło do Pawła Kiełba, ten wrzuca piłkę w pole karnę słabszą prawą nogą, a wbiegający Patryk Peszko pakuje głową piłkę do siatki - 1:0. W około 80' minucie meczu, wyrzut z autu Buczyny, piłkę głową podbija Jakub Nonas, a Aleksander Samołyk dobija piłkę głową do bramki - 2:0. W 90' minucie meczu akcja Arkonu Przemków, dośrodkowanie w pole karne i piłką zostaje nabity Kacper Szklarz, a piłka wpada do siatki - 2:1.

Warto dodać iż Zadzior w tym meczu grał nieco innym składem, jednak to nie przeszkodziło Buczynie w pokonaniu rywala i pokazuje jak bardzo ważny jest każdy zawodnik w zespole.
W następnej rundzie prawdopodbnie Zadzior Buczyna zmierzy się z Zagłębiem II Lubin (3 liga).