Relacja: Pogoń Góra vs Zadzior Buczyna 2:3

• autor: PetriC88, 2014-09-07 20:01
Buczyna dzisiaj w strasznie ciężkim meczu pokonała Pogoń Górę 2:3.
Bramki:
3' - 0:1 Marian Wywiał (As. Patryk Peszko)
11' - 1:1 Pogoń Góra
29' - 1:2 Piotr Basałyga (As. Patryk Peszko)
53' - 2:2 Pogoń Góra
85' - 2:3 Patryk Peszko (As. Kuba Wywiał)

Początek meczu dobrze zaczął się dla Zadziora, mianowicie, w 3' minucie meczu Marian Wywiał dostaje piłkę i gra prostopadle do Patryka Peszko, ten wbiega w pole karne i wycofuje do Mariana, ten przyjmuje piłkę i pewnie strzela po ziemi pokonując bramkarza - 0:1. W 11' minucie spotkania błąd w środku pola, piłkę przejmuje pomocnik Góry, szybka kontra która kończy się dośrodkowaniem idealnie na głowę napastnika Pogoni i mamy wyrównanie 1:1. W 29' minucie meczu zagranie ze środka pola do Patryka Peszko, ten obraca się z piłką szukając pozycji na oddanie strzału, strzela lecz piłka odbija się od obrońcy Góry, a nabiegający Piotr Basałyga uderza technicznie przełamując bramkarzowi rękawice - 1:2. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.
W 53' minucie meczu, rzut rożny dla Pogoni, dośrodkowanie, i zawodnik Góry oddaje strzał głową, piłka odbija się po rykoszecie po obrońcy Buczyny i wpada w same "okienko" - 2:2. Pod koniec spotkania trener Mariusz Jurak zdecydował się wpuścić na boisko juniora Kube Wywiała, który zrobił kilka akcji w krótkim czasie, które oskrzydliły Zadziora. W 85' minucie meczu zagranie do Kuby Wywiała, ten wyprzedził obrońcę i wyszedł sam na sam z bramkarzem, który wybronił strzał Kuby, a nadbiegający Patryk Peszko dobija piłkę, która wpada obok słupka do bramki - 2:3 dla Zadziora. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, a Zadzior ciężką walką do samego końca wyrwał 3 pkt Pogoni.