statystyki szczegółowe

Aktualności

Relacja: ZADZIOR BUCZYNA vs Dragon Jaczów

• autor: PetriC88, 2014-11-16 16:50

Dzisiejsze spotkanie w ramach 14. kolejki Klasy "A" rozpoczęło się dla Zadziora nie najlepiej, ponieważ już w 18' minucie meczu, po kilku błędach w środkowej strefie Buczyna straciła gola zza pola karnego. Obie ekipy w pierwszej połowie miały kilka sytuacji pod bramką rywala jednak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1 dla Dragona.
Po przerwie zawodnicy Zadziora Buczyny jakby się przebudzili i zaczęli coraz chętniej atakować bramkę Jaczewa. W drugiej części gry zdecydowanie drużyną przeważającą była ekipa z Buczyny. W 56' minucie meczu lewą stroną z piłką ruszył Piotr Basałyga, który dryblował obrońców gości i został podcięty przez jednego ze stoperów w polu karnym. Sędzia nie wahając się pokazał na wapno. Do wykonania rzutu karnego udał się Marian Wywiał pewnie pokonując bramkarza rywali i wynik był remisowy 1:1. Buczyna przez większość czasu cały czas atakowała Dragon i miała wiele okazji do strzelenia bramki, a nawet dwóch lub trzech, jednak niestety Piotr Basałyga spudłował w dogodnej sytuacji, a niecelne strzały Kacpra Szklarza zza pola karnego dawały pozostawiały wiele do życzenia. Trener Mariusz Jurak dokonał zmiany w 67 minucie zmieniając Grzegorza Basałyga wpuszczając naszego napastnika na pole gry, Pawła Kiełba. Ekipa z Buczyny nie poddawała się i walczyła do końca spotkania, gdzie w końcówce, a dokładnie w 86 minucie meczu Robert Gabrysz bardzo dalekim wykopem spod bramki podał do Sebastiana Juraka, który uprzedził bramkarza Dragona i umieścił piłkę w siatce radując kibiców. Wynik meczu był korzystny, a więc Trener dokonał kolejnej zmiany wpuszczając na boisko Jakuba Gąskę, który wszedł w mecz i strzelił bramkę w doliczonym czasie gry po bardzo dobrym wyłożeniu piłki przez Pawła Kiełba na 5 metr. Do końca wynik nie uległ zmianie, gdyż zaraz po bramce na 3:1 sędzia zakończył mecz.

KOLEJNY MECZ: wyjazd do Łagoszowa Małego na zakończenie rundy jesiennej sezonu 2014/2015!