statystyki szczegółowe

Aktualności

16.kolejka - Orzeł Czerna 1 vs 2 ZADZIOR BUCZYNA

• autor: PetriC88, 2015-03-22 20:08

W pierwszym meczu rundy wiosennej, Zadzior po bardzo ciężkim meczu na ciężkim terenie wygrał w ostatnich sekundach meczu 1:2 z Czerną.

Bramki:
65' - 0:1 Krzysztof Kotwas (rzut karny - faulowany Patryk Peszko)
71' - 1:1 (Orzeł Czerna)
90+2 - 1:2 Krzysztof Kotwas (as. Patryk Peszko)

W pierwszej połowie Buczyna miała niewiele okazji na zdobycie gola, najbliżej był Kuba Wywiał jednak strzał był niecelny.

Druga połowa rozpoczęła się od zmiany, boisko opuścił Kuba Wywiał, zmienił go Paweł Kiełb, który ożywił zespół ofensywnie. W 65' minucie meczu akcja prawą stroną boiska, Paweł Kiełb dośrodkowywuje piłkę, jednak piłka przechodzi obrońców Czernej, a nadbiegający z lewej strony Patryk Peszko zostaje faulowany przez obrońcę Orła, sędzia dyktuje rzut karny. Do rzutu karnego podszedł stale wykonywujący Krzysztof Kotwas i pewnie zamienił 11-nastkę na gola. Jednak Zadzior chwilę utrzymywał prowadzenie iż Orzeł 6 minut później zdołał wyrównać wynik meczu po niedogadaniu się obrońcy Buczyńskiego z pomocnikiem. Buczyna naciskała, ale brakowało szczęścia w sytuacjach podbramkowych, bądź bramkarz Czernej ratował swój zespół. W doliczonym czasie gry, wyrzut z autu, piłkę głową przedłuża Paweł Kiełb, a Patryk Peszko wychodzi z piłką sam na sam z bramkarzem, uderza, piłka przelatuje przez palce bramkarza, toczy się do bramki, a nadbiegający Krzysztof Kotwas z lini dobija piłkę do bramki dla pewności. Po bramcę sędzia zakończył spotkanie, wielka euforia w ekipie Buczyny, ciężko wywalczone 3 pkt na trudnym terenie.